BANTLI POŞET

Bantlı Poşet Fiyatları
Poşetlerin kullanım alanları hem bireysel hem de ticari işlemler için uygundur. Modellerinin ve boyutlarının çeşitli olması poşetin insan hayatındaki öneminin de artmasını sağlamaktadır. Bantlı poşetler en çok ticari işletmelerin tercih ettikleri poşet modellerinden biridir. Bu tip poşet modellerinde herhangi bir sap kısmı bulunmamaktadır. Ürünlerin saklanıp temiz bir şekilde sergilenmesini sağlayan bantlı poşetlerin kendiliğinden yapışkanı olan sistemleri de bulunmaktadır.
Bantlı poşet fiyatları firmaların alışverişler sırasında zorlanmayacakları rakamlardan oluşmaktadır. Ancak bazı firmalar, farklı bantlı poşet tasarımları isteyebilmektedir. Tasarımlara eklenen desenler ya da baskılar, fiyatların da değişimine neden olmaktadır. Bunun yanı sıra poşet materyalinin bazı kısımlarını renkli tutmak da fiyat değişim nedenlerinden biridir. Sayılan etmenlerden ötürü bantlı poşet fiyatlarında sabit rakamlar bulunmamaktadır. Kesin fiyat sonucu model ve baskı türünün belirlenmesine adetlerin de eklenmesi ile ortaya çıkmaktadır.
Bantlı Poşet Ebatları
Bantlı poşetlerin kullanım alanları hemen her yere yayılmış durumdadır. Toka satışı yapan yerlerden büyük tekstil firmalarına kadar her yerde bu poşetlere rastlamak mümkündür. Bantlı poşet boyutları esnek şekilde üretilebildiği için kullanım alanlarında da istenen çokluk elde edilebilmektedir. Bu bağlamda boyut tercihlerinin yanı sıra poşetlerdeki sistemler de değişik olarak seçilebilmektedir. Kendinden yapışkanlı bantlı poşetlerin yerine kilitli olan modellerin de üretimi yapılmaktadır. Ya da herhangi bir yapışkan detayı olmadan istenen ebatlarda bantlı poşet almak mümkündür.