Zeus X RTA Genel

Zeus X RTA
Geekvape ürünlerinin gamında eskiden gelen bir eksiklik bulunuyordu. Bu eksikliği gören firma yeni bir tasarıma gidip üst hava kanalı bulunan, Zeus x adında bir RTA üretmeye karar vermiş. Firmanın söylediğine göre ürünü genel müdürleri olan Justin adında birisi tasarlamış.
Zeus x rta OBS Engine gibi ürünlerden bilinen sızdırmaz bir yapıya sahip. Bu yapı ise diğer ürünlerden farklı bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Ürün tasarımlarında ve tanıtımlarında görüldüğü kadarıyla tekli coil desteğine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında üstten gelen havanın en iyi şekilde kullanılması için farklı bir deck tasarlandığı da gözlerden kaçmayan durumlar arasında yer alıyor.
Zeus X RTA Özellikler
Zeus x rta ürününde üstten gelen havanın deck içine yerleştirildiği görülüyor. Burada yer alan kılavuzların da desteğiyle belli bir açıdan yanma odasına giriyor daha sonra da tüm aroma ve buhar toplanarak şaft bölümüne ulaşıyor. Bu tasarım sayesinde üstte bir hava kanalı olmasına rağmen ürünün kalitesini performansını da alttan hava kanallı ürünlere yaklaştırabiliyor.
Zeus X RTA ürününün göründüğü üzere 25 mm bir çapı olduğu görülüyor. Ürünün tankına 4 ml bir likit takılabiliyor. 45,5 mm uzunluğu bulunan elektronik sigara orta bir boya sahip gibi görünüyor. Deck materyali kullanımı da önemli olduğu için firma ürünü tasarlarken SS316 malzemeden yararlandığı da görülüyor.